Moduł EASY

Moduł elektroniczny Rapid Bike EASY wyposażony jest w mikroprocesor zarządzający bezpośrednio sygnałem sondy lambda, aby zoptymalizować stosunek powietrza do paliwa, poprawić sprawność silnika oraz wyeliminować typowe problemy z niska moca i momentem obrotowym na niskich i średnich obrotach.
Moduł EASY instaluje się na fabrycznym złączu sondy lambda i weryfikuje stan pracy dzięki kontrolce led. Moduł odznacza się bardzo prostą procedurą strojenia (przy użyciu dwóch łatwo dostępnych trymerów) bez dodatkowych operacji oprogramowania. Moduł dodatkowy EASY może zarządzać maksymalnie dwoma sondami lambda i został zaprojektowany specjalnie dla motocykli o standardowej konfiguracji.
W porównaniu do wersji fabrycznej, RapidBike EASY zyskuje wyższą prędkość przy tym samym otwarciu przepustnicy, jednocześnie umieszczając wartość sondy lambda w zakresie pomiędzy 13,5 – 14,5 AFR.

Moduł SMART

Nowy zestaw Rapid Bike SMART został specjalnie zaprojektowany, aby poprawić osiągi najnowszych modeli motocykli wyposażonych w wysoce wyrafinowane sondy lambda spełniające najnowsze europejskie kryteria homologacji. Technologia ta bezpośrednio steruje sygnałem sondy lambda, aby skłonić standardowy ECU do przyjęcia bogatszej dawki paliwowo - powietrznej na całej krzywej mocy, zapewniając jednocześnie znaczne korzyści dla ogólnej wydajności silnika. Technologia Rapid Bike SMART wprowadza innowacyjną koncepcję zarządzania oprogramowaniem z przyjaznymi dla użytkownika parametrami, zaprojektowanymi specjalnie w celu wzmocnienia lub zmniejszenia efektów modyfikacji sygnału sondy lambda. 
Technologia Rapid Bike SMART pozwala na wzbogacenie (AFR) stosunku powietrza do paliwa oraz optymalizację wartości wtrysku dzięki samodostosowującej się logice fabrycznego ECU. Dostarczanie mocy jest znacznie płynniejsze, poprawiając jednocześnie reakcję przepustnicy i reakcję silnika. Wzrost mocy i momentu obrotowego jest zgodny z konfiguracją fabryczną silnika.

Moduł EVO

Moduł Rapid Bike EVO daje Ci całkowitą kontrolę nad dawkowaniem mieszanki paliwowo - powietrznej, ponieważ jest bezpośrednio połączony ze wszystkimi fabrycznymi wtryskiwaczami (do ośmiu), jednocześnie zarządzając odpowiednim stosunkiem powietrza do paliwa. W ten sposób wartości dawkowania mieszanki można modyfikować na całej krzywej mocy silnika. Możliwość zarządzania fabrycznym sygnałem sondy lambda umożliwia wykonanie wyjątkowej funkcji autoadaptacji, aby zapewnić, że poziom paliwa jest stale regulowany podczas jazdy. Mapa wtrysku staje się wartością dynamiczną, aby dopasować się do zmieniających się warunków pogodowych i stylu jazdy. Funkcja ta jest bardzo korzystna przy niskich i średnich obrotach, gdzie osiągi silnika są ograniczone ze względu na coraz bardziej restrykcyjne przepisy dotyczące ochrony środowiska.
Rapid Bike EVO obsługuje czujnik quick shifter lub blipper (opcjonalnie), posiada funkcję zarządzania wieloma mapami, podnoszenia limitu obrotów (do 1000 obr/min) oraz eliminację ogranicznika prędkości. W przypadku silników dwucylindrowych wyposażonych w podwójne sondy lambda możliwe jest opracowanie określonej mapy wtrysku, a także zestawu mapowania autowtrysku specyficznego dla każdego cylindra.

Moduł RACING

Moduł dodatkowy Rapid Bike RACING reprezentuje najwyższy poziom dostępnej technologii, aby osiągnąć najwyższe osiągi, oferując najszerszą gamę rozwiązań dla wymagających profesjonalnych kierowców torów i użytkowników ulicznych.
Wychodząc od standardów które posiada moduł Rapid Bike EVO, moduł RACING oferuje rewolucyjną technologię do zarządzania sygnałem czujnika położenia wału korbowego i ma na celu zapewnienie dodatkowych i innowacyjnych funkcji, aby osiągnąć niezrównane wyniki na tle konkurencji. 
IGNITION MAP  wykorzystująca zarządzanie sygnałem w celu dokładnej kontroli czasu wtrysku i wyprzedzenia zapłonu.
ENGINE BRAKE zarządzany podczas hamowania, aby zapobiec podskakiwaniu tylnego koła i poprawić stabilność motocykla podczas pochylenia motocykla w zakręcie. 
PIT-LANE LIMITER można aktywować ręcznie za pomocą przełącznika na kierownicy, aby zmniejszyć i utrzymać stałą prędkość w obszarze alei serwisowej gdzie obowiazuje ograniczenie prędkości do 60 km/h 
DUAL SETTING, aby zoptymalizować główne parametry silnika w czasie rzeczywistym i wybrać najlepsze możliwe ustawienie między dwoma różnymi ustawieniami wstępnymi.

QUICK SHIFTER / BLIPPER


Najnowsza technologia Rapid Bike SHIFT ASSIST stanowi duży krok naprzód w zakresie rozwiązania do szybkiej zmiany biegów dzięki dalszemu rozwojowi technologicznemu umożliwiającemu zmianę biegów w górę (tryb tradycyjny) oraz w dół (tzw. „blipper”, dostępny tylko dla modeli rowerów wyposażonych w funkcję „ride by wire”). Nowe urządzenie osiągające niezrównane standardy techniczne, zaprojektowane tak, aby zapewnić wyjątkową wydajność entuzjastom torów wyścigowych i jeszcze bardziej poprawić wrażenia z jazdy.
Nowe urządzenie do zmiany przełożeń wymieniające informacje z modułami EVO i RACING za pośrednictwem magistrali CAN pozwala na wykonanie autokalibracji czasu zabicia zmiany przełożeń w zależności od ciśnienia przyłożonego w obu kierunkach, na górnym i dolnym biegu, przy jednoczesnym dopasowaniu specyficznej konfiguracji silnika. Większa kontrola i mniejsze naprężenia mechaniczne, zapewnione przez unikalny proces „samodzielnego uczenia się”, znacznie poprawiają bezpieczeństwo jazdy.

YOUTUNE

Moduł YouTune to kontroler montowany na kierownicy, który jest rewolucją technologiczną. Kompaktowe i innowacyjne urządzenie kalibrujące, które pozwala dostosować osiągi motocykla w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego, czy jesteś na ulicy, czy na torze wyścigowym. Pozwala na: - aktywacja TRACTION CONTROL* i dostrajanie modulacji jego skuteczności - aktywacja LAUNCH CONTROL* w celu włączenia i modulacji ustawień „startu w locie” - modyfikowanie parametru AIR/FUEL RATIO do automatycznego mapowania korekt paliwa. - wyświetlanie wartości stosunku powietrze/paliwo i zmiana w czasie rzeczywistym (z zainstalowanym My Tuning Bike) - precyzyjna modulacja czasu zbicia QUICK-SHIFTING - wyswietlanie głównych parametrów silnika: RPM, TPS, AFR, OEM Lambda Status, Gear - aktywacja RPM/SPEED CONTROL w celu utrzymania stałej prędkości, bardzo przydatne narzędzie do wygodnej jazdy nawet w korkach, obszarach z fotoradarami itp. - modulacja HAMOWANIA SILNIKIEM (teraz dostępna również dla Rapid Bike EVO) 

BLUEBIKE


Moduł BlueBike3 to akcesorium, które można łączyć z modułami Rapid Bike Evo i Rapid Bike Racing, umożliwiając bezprzewodowe połączenie z komputerem lub smartfonem.

MY TUNING BIKE

Moduł My Tuning Bike to najlepsze narzędzie do automatycznego mapowania wtrysku w czasie rzeczywistym, zgodnie z określonym docelowym stosunkiem powietrza do paliwa. Specyfiką tego narzędzia jest czas potrzebny na wykonanie operacji auto-remapowania dzięki linii can-bus i szerokopasmowej sondy lambda. Wartości wtrysku są natychmiast modyfikowane, aby natychmiast reagować na zmieniające się warunki klimatyczne i style drogowe.

BY-PASS

Adapter By-pass zastępuje moduł Rapid Bike EVO lub Rapid Bike RACING odtwarzając oryginalne warunki i ustawiając motocykl do stanu stockowego bez wyjmowania wiązki przewodów. W ten sposób możliwe jest natychmiastowe porównanie osiągów motocykla w rzeczywistych warunkach jazdy. Bardzo przydatne w sytuacji poszukiwań usterki w motocyklu.

PIT-LINE LIMITER

Wyłącznik ogranicznika Pit-lane limiter umożliwia zarządzanie kontrolą prędkości. Cenne narzędzie nie tylko na zamkniętych torach wyścigowych, ale także w obszarach kontrolowanych przez przydrożne systemy fotoradarów. Dostępne tylko dla modułu dodatkowego Rapid Bike RACING.

APLIKACJA RAPID BIKE MASTER

Technologia Rapid Bike MASTER obejmuje wyrafinowane oprogramowanie zarządzające wszystkimi głównymi funkcjami modułów EVO i RACING do operacji dostrajania, a także pełną gamę akcesoriów. Zaawansowana wersja oprogramowania zawiera wszystkie akcesoria wymagane przez profesjonalne tunery, natomiast wersję dla użytkownika końcowego można pobrać bezpłatnie z zastrzeżonego obszaru.
Nie tylko operacje tuningowe: Rapid Bike MASTER PRO to jedyne narzędzie do przeprogramowywania modułów dodatkowych bez ograniczeń czasowych i instalowane w różnych modelach motocykli. Jest to ekskluzywne rozwiązanie zaprojektowane specjalnie, aby chronić i doceniać wysiłki tunerów i dealerów
<<< tu można pobrać darmową aplikację

RAPID BIKE  -  PRODUKTY UŻYWANE

WIĄZKA HONDA CBR 1000 RR 13-18r. ( F27-ER-127 )

Używana wiązka kabli do Hondy CBR 1000 RR 04-19r., stan bardzo dobry, pasuje do modułów RAPID BIKE EVO i RACING 
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat 
Cena 200 zł

WIĄZKA SUZUKI GSX 600/750R 08-19r. ( F27-ER-127 )

Używana wiązka kabli do Suzuki GSX 600R 08-19 r.oraz Suzuki GSX 750R 08-19 r, stan bardzo dobry, pasuje do modułów RAPID BIKE EVO i RACING 
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat 
Cena 200 zł 

RAPID BIKE EVO ZESTAW - SPRZEDANY !!!

Używany moduł Rapid Bike EVO w zestawie z nową wiązką instalacji, dedykowaną do 
konkretnego modelu motocykla z maksymalnie 4 wtryskami.
Urządzenie zdemontowane z instalacji motocykla naszego klienta (zmiana na moduł RACING), 
znane pochodzenie, sprawdzone pod względem poprawnego działania.
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat
Cena 1 500 zł

RAPID BIKE EVO ZESTAW - SPRZEDANY !!!

Używany moduł Rapid Bike EVO w zestawie z nową wiązką instalacji, dedykowaną do 
konkretnego modelu motocykla z maksymalnie 4 wtryskami. 
Urządzenie zdemontowane z instalacji motocykla naszego klienta (zmiana na moduł RACING), 
znane pochodzenie, sprawdzone pod względem poprawnego działania. 
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat
Cena 1 490 zł 

YOU TUNE - SPRZEDANY !!!

Używany kontroler który pozwala dostosować osiągi motocykla w czasie rzeczywistym, Pozwala na: - aktywacja TRACTION CONTROL* i dostrajanie modulacji jego skuteczności - aktywacja LAUNCH CONTROL* w celu włączenia i modulacji ustawień „startu w locie” - modyfikowanie parametru AIR/FUEL RATIO do automatycznego mapowania korekt paliwa. - wyświetlanie wartości stosunku powietrze/paliwo i zmiana w czasie rzeczywistym (z zainstalowanym My Tuning Bike) - precyzyjna modulacja czasu zbicia QUICK-SHIFTING - wyswietlanie głównych parametrów silnika: RPM, TPS, AFR, OEM Lambda Status, Gear - aktywacja RPM/SPEED CONTROL w celu utrzymania stałej prędkości, bardzo przydatne narzędzie do wygodnej jazdy nawet w korkach, obszarach z fotoradarami itp. - modulacja HAMOWANIA SILNIKIEM (teraz dostępna również dla Rapid Bike EVO)
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat
Cena 900 zł

RAPID BIKE EVO ZESTAW - SPRZEDANY !!!

Używany moduł Rapid Bike EVO w zestawie z nową wiązką instalacji, dedykowaną do 
konkretnego modelu motocykla z maksymalnie 4 wtryskami. 
Urządzenie zdemontowane z instalacji motocykla naszego klienta (zmiana na moduł RACING), 
znane pochodzenie, sprawdzone pod względem poprawnego działania.
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat
Cena 1 550 zł 

WIĄZKA KAWASAKI ZX 6R 636 13-18r.F27-ER-087 )

Używana wiązka kabli do Kawasaki ZX 6R 636 13-18r., stan bardzo dobry, pasuje do modułów 
RAPID BIKE EVO i RACING
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat
Cena 200 zł

WIĄZKA BUELL X B12 / XB 9 03-07r. ( F27-ER-062 )

Używana wiązka kabli do Buell X B12 / XB 9 03-07r., stan bardzo dobry, pasuje do modułów 
RAPID BIKE EVO i RACING 
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat 
Cena 200 zł

WIĄZKA KTM 690 DUKE / SMC R 07-19r.F27-ER-055 )

Używana wiązka kabli do KTM Duke / SMC R / SUPERMOTO 07-19r., stan bardzo dobry, pasuje do modułów RAPID BIKE EVO i RACING. Pauje też do KTM 250/350 EXC-F SX-F, KTM 450/500 EXC, HUSABERG FE250/350/450/501/570, SUZUKI LTZ.
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat
Cena 200 zł

WIĄZKA YAMAHA R3 / MT-03 15-20r. ( F27-ER-118 )

Używana wiązka kabli do Yamaha R3 / MT-03 15-20r., stan bardzo dobry, pasuje do modułów 
RAPID BIKE EVO i RACING 
Wysyłka: cały kraj kurier/paczkomat 
Cena 400 zł
(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem